ÖZKARTAL EĞİTİM KURUMLARI
+90 216 378 82 40
Menü(Yardımcı Olabilir)
KAPAT

En iyi Ehliyet ve Sürücü Kursu

Biz Kimiz?


Kısaca sizlere eğitim kalite anlayışımızdan ve sürücü kursumuzdan bahsettik.

Öz Kartal Özel Eğitim Kurumları tüm Özel Kurslar gibi Milli Eğitim Bakanlığı’nın denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir.

Kurumumuz 1990 tarihinde KARTAL da açılan ilk sürücü kurslarından olup;bilgisi, birikimi, profesyonel anlayışı ve tecrübesiyle faaliyetlerine devam etmekte olan özel bir eğitim kuruluşudur.

1999 Yılında Pendik Kurtköy’de Şube olarak Sürücü Kursu nu bünyemize kattık.

2002 yılında Pendik Kaynarca’da İş Makineleri Operatörlük Kursu’nu daha bünyemize kattık.

2003 yılında Pendik Kaynarca’da İsem SRC Eğitim Merkezini bünyemize kattık.

2015 yılında Kartal Yakacık’da Küçük Mucitler Anaokulunu bünyemize kattık.

2019 Yılında Pendik Kavakpınar ’da Sürücü Kursu nu bünyemize kattık.

Kurumumuz A Sınıfı – A1 Sınıfı – A2 Sınıfı – B Sınıfı – B Sınıfı (Otomatik) D Sınıfı G Sınıfı Operatörlük belgeleri Forklift – Beko Loder – Tavan Vinci – Mobil Vinç – Silindir (İş makineleri ) belgeleri ile SRC belgeleri verme yetkisine sahiptir.

Sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalayan ÖZ KARTAL sürücü kursu adaylara en son teknolojik imkanlarla eğitim vermeyi ilke edinmiştir. Son model marka araçlarla akan trafikte verilen direksiyon eğitimi süresince sürücü adayımızın trafiğe çıkabilecek bilgiyi ve tecrübeyi edinmesi yönün de gösterdiğimiz gayret sonucu sizin de bize katılıp ” bilinçli sürücü ” olmanız en büyük ödülümüz olacaktır..

 

 

MİSYONUMUZ

Eğitimde kaliteyi ön planda tutarak öğrencilerimizin başarılı ve kurallara uyan sürücüler olmalarını sağlamak. Öğrencilerimizin istek ve önerilerini dinleyerek bunlara cevap vermek. Kurum, personel ve iş disiplini bütünlüğü içerisinde ticari çıkar gözetmeksizin hizmet vermek. Güvenilir ve tercih edilir bir kurum olmak.

 

VİZYONUMUZ

ÖZKARTAL sürücü kursu her dönemde müşteri memnuniyetini ticari kaygılarının önünde tutarak, eğitimde kaliteyle tek olma yolunda emin adımlarla ilerleme amacındadır. Kurumumuz kuruluş amacının ve eğitim sorumluluğunun bilincinde, müşteri taleplerini ön planda tutarı, Türkiye’nin lider bir eğitim kurumudur. Bu çizginin korunması için sürekli iyileştirme ile disiplinli ve sistemli çalışmalarımızı devam ettirerek sektörümüzde marka olmak hedefimizdir.